CLIL in Early Childhood Education

Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję projektu „Nauczanie Dwujęzyczne” zatytułowaną

“CLIL in Early Childhood Education”

która odbędzie się 29 maja 2015 r. w Centrum Konferencyjnym KOPERNIKA (ul. Mikołaja Kopernika 30,

00-336 Warszawa)

Celem konferencji jest prezentacja rezultatów projektu „Nauczanie Dwujęzyczne”, a także wymiana doświadczeń w zakresie nauczania języka angielskiego oraz kształcenia nauczycieli.

Wśród prelegentów znajdują się, między innymi, Pani Janet Enever, Profesor z Uniwersytetu w Umea (Szwecja), która zaprezentuje temat „Accounting for contemporary challenges in primary languages in India: Questions of history and development”, Pani Anne Pitkänen-Huhta, Profesor z Uniwersytetu w Jyväskylä (Finlandia), która poruszy zagadnienie wielojęzyczności w kontekście uczenia się języka, a także Pani Karmen Pizorn, Profesor  z Uniwersytetu w  Lubljanie (Słowenia), która przedstawi temat „English Language Proficiency of Year 2 Learners in Slovenia”.

Karta zgłoszeniowa

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są drogą mailową do dnia 26 maja 2015.  Kartę zgłoszenia uczestnictwa w konferencji prosimy przesłać na adres nk.kazik@uw.edu.pl

Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Nauczanie Dwujęzyczne. Studia drugiego stopnia w języku angielskim” współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.