Zarządzanie i przywództwo w edukacji, 20 czerwca 2018 roku

Konferencja poświęcona jest miejscu i roli zarządzania i przywództwa w systemie edukacji w Polsce i poza jej granicami. W trakcie konferencji planujemy podjąć namysł nad rozwiązaniami w zakresie kształcenia i doskonalenia kadr kierowniczych. W szczególności pragnęlibyśmy przedyskutować następujące zagadnienia: zmiana w edukacji, kompetencje kadry kierowniczej oświaty, wsparcie dyrektorów szkół i placówek w ich rozwoju zawodowym, programy kształcenia kadr kierowniczych oświaty praktyka i polityka oświatowa a zarządzanie i przywództwo w edukacji.

Do udziału w konferencji zapraszamy: naukowców, wykładowców studiów podyplomowych zarządzania oświatą, dyrektorów szkół i placówek oświatowych, nauczycieli zainteresowanych proponowaną problematyką.

Planowane wydarzenie związane jest z 20-leciem pracy Podyplomowego Studium Polityki i Zarządzania Oświatą przy Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego.