Koło Studencko-Doktoranckie Edukacji dla Różnorodności „Dialog”

Koło Studencko-Doktoranckie Edukacji dla Różnorodności „Dialog” rozpoczeło działalność w grudniu 2016 organizując Dzień Migranta na Uniwersytecie Warszawskim. Oficjalna rejestracja nowej organizacji nastapiła w marcu 2017 roku.

Działalność naszego Koła ma na celu wspieranie i promowanie postaw otwartości i tolerancji względem różnorodności. Chcemy uwrażliwiać na sytuację grup mniejszościowych w Polsce oraz zachęcać do wspólnej refleksji i działalności na rzecz poprawy jakości ich życia w naszym kraju.

Cele realizujemy poprzez organizację warsztatów, debat, szkoleń, festiwali, działalność badawczą oraz współpracę z organizacjami o podobnym profilu.

Członkiem Koła może zostać każdy student i doktorant Uniwersytetu Warszawskiego. Zapraszamy do współpracy!