Międzynarodowej Konferencji Seksuolog w procesie kształcenia ustawicznego

Instytut Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
oraz Polskie Towarzystwo Seksuologiczne
mają zaszczyt zaprosić do udziału w Międzynarodowej Konferencji
Seksuolog w procesie kształcenia ustawicznego część III pt. Norma i patologia rozwoju seksualnego.
Termin: 5-7.04.2019
Miejsce: Collegium Iuridicum Novum, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Adres: Al. Niepodległości 53 w Poznaniu

Konferencja jest adresowana do seksuologów, psychologów, psychoterapeutów, lekarzy, pedagogów, socjologów, prawników, studentów, doktorantów, pracowników naukowych, a także do wszystkich osób zainteresowanych problematyką współczesnej seksuologii. Konferencja realizuje ideę kształcenia ustawicznego poprzez:
1. doskonalenie umiejętności praktycznych seksuologów (udział w przedkonferencyjnych warsztatach
superwizyjnych),
2. prezentację aktualnych wyników badań i programów terapeutycznych prowadzonych przez
zagraniczne ośrodki badawcze.
Konferencja stanowić będzie kolejną okazję do rozwijania kompetencji zawodowych seksuologów.
Każdy dzień konferencyjny jest dedykowany innym zagadnieniom:
Sobota, 6.04.2019r. – dzień anglojęzyczny: