Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

warsztaty

NOWOROCZNE WARSZTATY BIURA KARIER UNIWERSYTETU SWPS
Drodzy Studenci i Studentki, zapraszamy Was na dwa warsztaty organizowane
już w Nowym Roku.
Dzięki współpracy z praktykami biznesu mamy możliwość zaprosić Was na dwa
wydarzenia:

Rekrutacyjne tips & tricks
Podczas spotkania otrzymacie odpowiedzi na nurtujące Was pytanie dotyczące:
1. Dlaczego zawsze na rozmowach rekrutacyjnych jesteśmy pytani o to samo?
2. Co dyskwalifikuje mnie w procesie rekrutacji?
3. Jak rozmawiać z rekruterem o oczekiwaniach finansowych?

Spotkanie poprowadzi Pan Przemysław Rozalski, Recruitment Consultant, Devire. Z rekrutacją kandydatów do pracy ma do czynienia od 3 lat. Będąc pomostem między kandydatem a Pracodawcą w firmach z szerokiej gamy branż (m.in. marketing, administracja, IT, finanse) pomaga swoim Kandydatom spojrzeć na proces rekrutacji od drugiej strony, czyli z perspektywy rekrutera.
Spotykamy się 15.01.2019 roku o godz. 10.00 w sali S102. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Kreatywne zabawy rozwojowe
Celem warsztatów jest:
* poszerzenie wiedzy na temat rozwoju dziecka i jego potrzeb
* zwiększenie świadomości uczestników na temat potrzeby rozwijania kreatywności u
dziecka
Każdy uczestnik będzie mógł na żywo zobaczyć gry i zabawy proponowane dzieciom dzięki czemu zdobędzie nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną wiedzę do
wykorzystania w pracy.
Zapraszamy do dyskusji i wymiany pomysłów 🙂
Spotykamy się 17.01.2019 r. o godz. 11 w sali S102
Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Prowadzące:
Marta Rak, absolwentka psychologii zdrowia na Uniwersytecie SWPS, właścicielka agencji niań i guwernantek Warsaw Nanny, która wyróżnia się na rynku bardzo indywidualnym podejściem do klienta. Kandydatkom na opiekunki dziecięce proponują ciągły rozwój w postaci kursów, porad i materiałów edukacyjnych. Jest wieloletnią guwernantką z ponad 10-letnim stażem pracy, a także specjalistką do spraw żywienia dzieci. Współpracuje również z Instytutami i lekarzami, którzy czuwają nad prawidłowym rozwojem fizycznym i psychicznym dziecka. Aleksandra, absolwentka warszawskiego AWF, pedagog SWPR, hipoterapeuta,
instruktor gimnastyki korekcyjnej. Od 15 lat pracuje z dziećmi, przez ten czas w oparciu o doświadczenie oraz liczne kursy doszkalające stworzyła kilka ciekawych autorskich zajęć wspierających rozwój małego dziecka w wieku0-3 latka. Założycielka Akademii baby Bubbles, która na rynku warszawskich klubokawiarni proponuje rodzicom małych dzieci zajęcia matematyczno-sensoryczne, adaptację do przedszkola oraz zajęcia ruchowe. Prywatnie mama Zośki, pasjonatka jeździectwa, spacerów po lesie, czytania książek z obszarów neurodydaktyki i psychologii dziecięcej.

Po zgłoszeniu udziału oczekujcie na wiadomość z potwierdzeniem z adresu:
biurokarier@swps.edu.pl
Z pozdrowieniami
Karolina Suszek
Specjalista ds. współpracy z pracodawcami
tel. 22 517 99 62
e-mail: ksuszek@swps.edu.pl