Wolontariat

ZAPRASZAMY NA WOLONTARIAT W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY „POD SKRZYDŁAMI” 2019/2020
Jeśli jesteś:
osobą zaangażowaną i otwartą, chętną do włączenia się w pomoc osobom z doświadczeniem kryzysu psychicznego
studentem/tką III-V roku psychologii, pedagogiki, pedagogiki specjalnej, pracy socjalnej, itp. , zapraszamy Cię do współpracy.
Misją Domu jest podtrzymywanie i rozwijanie umiejętności uczestników niezbędnych do samodzielnego życia, pobudzanie społecznej aktywności i rozwijanie zainteresowań.
Wolontariusz towarzyszy uczestnikom ŚDS, nabywa umiejętności prowadzenia zajęć grupowych, pomaga przy organizacji imprez i działań w społeczności lokalnej, ma możliwość realizowania własnych aktywności.
Oferujemy:
współpracę z doświadczonym zespołem terapeutycznym
przemyślany i sprawdzony program wolontariatu
spotkania konsultacyjno-superwizyjne dla wolontariuszy
możliwość zaliczenia praktyk studenckich
Oczekujemy:
dostępności 1 dzień roboczy w tygodniu w godz. 8.30-15.00
udziału w spotkaniach dla wolontariuszy raz na 2 tygodnie w poniedziałki w godz. 14.15 do 15.45.
Osoby zainteresowane wolontariatem w naszym Ośrodku prosimy o przesłanie maila na adres podskrzydlami@sdsochota.waw.pl
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.
Zależy nam na dłuższej współpracy (min. 1 rok)
Zapraszamy!

Środowiskowy Dom Samopomocy „Pod Skrzydłami”
ul. Grójecka 109, 02-120 Warszawa tel. (22) 895-27-61, 511-854-395