Międzynarodowe Seminarium Wydziału Pedagogicznego UW: 03.06.2019, godz. 10.00, sala 507

Uprzejmie zapraszam na kolejne spotkanie w ramach Międzynarodowego Seminarium WP UW, które odbędzie się 3 czerwca (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali 507. Naszym gościem będzie Prof. Christoph Wulf (Freie Universität Berlin, Niemcy), którego wystąpienie „Artificial Intelligence in the Anthropocene. Anthropological, ethical and educational challenges” będzie punktem wyjścia do dyskusji o współczesnych wyzwaniach edukacji.

Serdecznie dziękujemy Pani Prof. Krystynie Błeszyńskiej za pomoc w organizacji tego spotkania.

Zapraszam do udziału,

Rafał Godoń