MOST w semestrze letnim 2019/2020

Osoby zainteresowane podjęciem studiów w innej Uczelni w semestrze letnim 2019/2020, zobowiązane są zarejestrować się pomiędzy 31 października a 30 listopada 2019 roku w Internetowej Rejestracji Kandydatów MOST (tzw. IRK MOST) na stronie https://most.uka.uw.edu.pl/, wpisać wymagane dane osobowe oraz dane dotyczące studiów, a następnie wydrukować formularz. Z wnioskiem student zobowiązany jest udać się do Prodziekana/Dyrektora/Kierownika ds. studenckich jednostki macierzystej w celu otrzymania pisemnej zgody na udział w Programie MOST.

Po uzupełnieniu wszystkich formalności student zobowiązany jest przekazać wniosek do Koordynatora Programu MOST w Uniwersytecie Warszawskim – Pani Magdaleny Mars (Biuro Spraw Studenckich UW ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Pałac Kazimierzowski, II piętro, pok. 29a) do dnia 4 grudnia 2019 r.

Jednocześnie, jeśli u kogokolwiek z Państwa zmieniły się dane teleadresowe, bądź od nowego roku akademickiego inna osoba wykonuje funkcję koordynatora MOST w Państwa jednostce, uprzejmie proszę o niezwłoczną informację o tych zmianach na mój adres e-mail.