Znaczący sukces pracowników Wydziału

Dr Joanna Smogorzewska została laureatką  prestiżowej Nagrody Fundacji im. prof. Romana Czerneckiego w kategorii artykuł naukowy. To jedyna nagroda w Polsce, która wyróżnia naukowców, publicystów, edukatorów piszących o edukacji. Nagrodę  główną przyznano za artykuł pod tytułem Theory of mind development in school environment: A case of children with mild intellectual disability learning in inclusive and special education classrooms  opublikowany w : “Journal of Applied Research in Intellectual Disabilities”. Współautorami artykułu są: dr hab. Grzegorz Szumski, prof. UW  i  dr hab. Paweł Grygiel, UJ.

Wielkie  gratulacje  !