Home | ARCHIWUM | List Pani Prodziekan Barbary Murawskiej do Studentek i Studentów

List Pani Prodziekan Barbary Murawskiej do Studentek i Studentów

Szanowni Państwo,

zapewne znacie już Państwo treść rozporządzenia Pana Rektora UW wczoraj umieszczonego na stronie uniwersyteckiej. Wynika z niego, że czas pracy dydaktycznej on-line został przedłużony do 15 maja. W tej sytuacji przyjmijmy, że nie wrócimy do zajęć w tradycyjnej formie do końca semestru. To przypuszczenie jest poparte opinią Pani Rektor Choińskiej – Miki, która sugeruje przygotowanie się na taką sytuację.

Musimy zdawać sobie zatem sprawę z faktu, że w tym semestrze wszystkie zajęcia oraz zaliczenia i egzaminy odbędą się on-line. To bardzo duży wysiłek ze strony Państwa oraz ze strony wszystkich Nauczycieli Akademickich. Bardzo proszę Państwa o aktywne włączanie się w zajęcia i uczestniczenie w nich tak, jakby odbywały się w sali wydziałowej. Nie będzie w tym semestrze innego sposobu zaliczenia zajęć.

Wiem, że niektórzy z Państwa mają kłopoty z dostępem do Internetu. Jeśli nie możecie Państwo rozwiązać ich we własym zakresie, proszę o zwrócenie się w tej sprawie do mnie.

Sprawy stypendialne są załatwiane na bieżąco przez Panią Ilonę Kowalak. Informacja w USOSie o tym, że Państwa sprawa została rozpatrzona pojawi się dopiero wtedy, gdy zostanie sporządzona lista do wypłaty stypendium.

Jestem do Państwa dyspozycji w czasie wtorkowego dyżuru od 11.00 do 13.30. Odbieram e-maile i odpowiadam.

Przypominam, ze przerwa świąteczna jest od 9 do 14 kwietnia.

Życzę Państwu zdrowia przede wszystkim, dużo rodzinnego ciepła, Wielkanocnej nadziei, spokoju, optymizmu i wytrwałości.

Pamiętacie Państwo napis na ścianie Frazy po wakacjach? „Stęskniłyśmy się za Wami Studenciaki”.

Ja też za Wami bardzo tęsknię Studenciaki.

Barbara Murawska

Wydział Pedagogiczny UW

Wydział Pedagogiczny UW