Home | ARCHIWUM | Konkurs prac magisterskich i doktorskich

Konkurs prac magisterskich i doktorskich

Prezydent m.st. Warszawy zaprasza autorów prac magisterskich i rozpraw doktorskich obronionych na warszawskich uczelniach w 2019 roku do ubiegania się o Nagrodę Prezydenta za prace dyplomowe z zakresu rozwoju Warszawy. Termin zgłoszeń został wydłużony do 19 czerwca br. z uwagi na sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. Dla osób zainteresowanych ubieganiem się o nagrodę, poza drogą pocztową stworzyliśmy możliwość elektronicznego zgłaszania prac.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Na adres: naukowa@um.warszawa.pl należy przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z podpisami oraz w wersji edytowalnej, a wymagane w regulaminie załączniki powinny być zapisane w formacie PDF. W przypadku zgłoszenia przesyłanego mailem, gdy łączna objętość przekracza 10MB, należy zapisać je w postaci linku do plików umieszczonych na dysku internetowym (tzw. chmurze). W przypadku zmiany sytuacji epidemiologicznej możliwe będzie poproszenie Państwa o dostarczenie podpisanej wersji papierowej formularza zgłoszeniowego we wskazanym terminie.

W załącznikach zaktualizowany regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy. Zachęcamy do promowania nagrody wśród pracowników Państwa jednostki.

W przypadku pytań lub wątpliwości jestem do Państwa dyspozycji. Informacje znajdują się również na stronie: https://www.um.warszawa.pl/NP

 

Pozdrawiam,

Ewa Denisiuk

 


Ewa Denisiuk
Koordynator projektu
URZĄD M.ST. WARSZAWY
Centrum Komunikacji Społecznej (CK)
Wydział Projektów Interdyscyplinarnych
ul. L. Kruczkowskiego 2, pokój 1.28, 00-412 Warszawa
tel. +48223258611
faks +48223258611
ext.edenisiuk@um.warszawa.pl
www.um.warszawa.pl

Wydział Pedagogiczny UW

Wydział Pedagogiczny UW