Informacje na temat zaliczeń i egzaminów

Szanowni Państwo,

Oto kilka nowych informacji dotyczących zbliżających się zaliczeń i egzaminów:

1. Sesja egzaminacyjna na naszym Wydziale odbędzie się w terminie:

15 czerwca – 5 lipca 2020 roku.

1. Wszystkie zaliczenia oraz egzaminy zostaną przeprowadzone do 5 lipca wyłącznie w formie on-line. Aby mogli Państwo uczestniczyć w zaliczeniach i egzaminach z wykorzystaniem platformy Kampus, konieczne jest posiadanie adresu w domenie uw.edu.pl. Studenci jedynie z takimi adresami będą mogli przystąpić do zaliczenia lub egzaminu. Proszę sprawdzić, czy w systemie USOS wpisany jest taki adres. Jeśli nie jest, a posiadacie go Państwo należy poprosić sekretariat studencki (prośba mailowa) o wpisanie. Jeśli ktoś z Państwa nie ma takiego adresu (nie został założony do chwili obecnej) należy go samodzielnie założyć (górny pasek  strony internetowej UW: https://it.uw.edu.pl/pl/uslugi/UslugiMojaPocztaGmailStudent/ ). Utworzony adres należy również przesłać do sekcji studenckiej celem wpisania go do systemu USOS.
  2. Harmonogram sesji poznacie Państwo, dopiero wtedy, gdy zostanie zaakceptowany przez Kampus. Proszę Państwa o cierpliwość.
  3. Egzaminy licencjackie i magisterskie będą odbywały się w całości on-line. Jak informuje Pani Rektor, finalizowane są prace nad rozwiązaniami, które pozwolą nie tylko obyć się bez własnoręcznych podpisów na protokołach czy recenzjach, ale umożliwią również składanie wymaganych oświadczeń (studenta i promotora) jedynie w systemie. Nie będzie też potrzebny wydruk pracy.
  4. Stosowne zarządzenie Rektora ukaże się w pierwszych dniach czerwca. Towarzyszyć mu będzie dokładna instrukcja “krok po kroku” – dla studentów,  opiekunów naukowych i recenzentów.
  5. W związku z tymi informacjami, Państwa obrony będą mogły odbywać się po 15 czerwca.
  6. W tym roku egzamin z języka obcego obowiązywał będzie wyłącznie studentów ostatniego etapu, czyli roku trzeciego. To oznacza, że wymagania etapowe w tym zakresie dla studentów drugiego roku przesunięte są o jeden rok.

Serdecznie Państwa pozdrawiam, życzę udanej sesji,

Barbara Murawska