Spotkanie z kandydatami na Dziekana WPUW

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że w dniu 19 czerwca (piątek) o godz. 10.00, w sali 413 w budynku Wydziału Pedagogicznego przy ul. Mokotowskiej 16/20 rozpocznie się spotkanie z wyłonionymi w wyborach indykacyjnych kandydatami na Dziekana Wydziału Pedagogicznego w kadencji 2020-24.

W trakcie spotkania kandydaci przedstawią swoją wizję kierowania wydziałem w nadchodzącej kadencji oraz odpowiedzą na pytania członków
Spotkanie odbędzie się z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych przewidzianych przepisami obowiązującymi podczas stanu zagrożenia epidemicznego.

Ponadto przewidujemy transmisję on-line dla zalogowanych członków społeczności Wydziału Pedagogicznego z przebiegu spotkania.
Zakończenie spotkania przewidujemy ok godziny 13.00

Krzysztof Pierścieniak