Komunikat nr 3 Wydziałowej Komisji Wyborczej

Wydziałowa Komisja Wyborcza zaprasza pracowników, studentów i doktorantów na spotkanie zdalne (on-line) z kandydatami na Dziekana Wydziału Pedagogicznego, które odbędzie się 30 czerwca 2020 r. w sali 413. Początek spotkania o godz. 11.00 . W pierwszej części spotkania kandydaci na stanowisko dziekana będą prezentowali swoje programy, każde wystąpienie powinno trwać nie dłużej niż 30 minut a następnie kandydaci będą odpowiadali na pytania.

Spotkanie będzie transmitowane za pośrednictwem narzędzia internetowego Google Meet. Osoby zainteresowane udziałem zdalnym w spotkaniu, czyli dostępem do transmisji video, logując się, zobowiązują się jednocześnie do przestrzegania praw autorskich oraz praw do ochrony wizerunku osób występujących, w tym szczególnie powstrzymania się od nagrywania transmisji, wykonywania zrzutów z ekranu, tzw. screen`ów, i tym podobnych działań oraz rozpowszechniania w jakiejkolwiek postaci materiałów, do których uzyskają podczas transmisji dostęp.

Aby dołączyć do spotkania i transmisji video ze spotkania należy zarejestrować się wypełniając poniższy formularz, najpóźniej do dnia 29.06.2020 r.

Wypełnij formularz