Studia dwuletnie magisterskie – kontynuacja pedagogiki wczesnoszkolnej

W tym roku i w następnym (ostatni raz), na naszym Wydziale jest możliwość przyjęcia absolwentów studiów licencjackich w zakresie przygotowującym do zawodu nauczyciela przedszkola i klas I-III na studia magisterskie dwuletnie na kierunek Pedagogika nauczycielska, specjalność: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną.

Studia stacjonarne w tym zakresie działają w ramach projektu “Laboratorium Edukacji Przyszłości”, który jest finansowany przez NCBiR. Zajęcia prowadzone są w małych grupach ćwiczeniowych; program studiów obejmuje m.inn. Szkołę Letnią. Serdecznie zapraszamy absolwentów studiów licencjackich w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej wszystkich Uczelni kształcących w tym zakresie.

Uwaga: rejestracja na studia kończy się 12 sierpnia !!