Home | Aktualności | Druga edycja konkursu na minigranty

Druga edycja konkursu na minigranty

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że druga edycja konkursu na minigranty dla międzyuczelnianych zespołów naukowych w ramach Sojuszu 4EU+  została otwarta.

Celem konkursu jest wzmocnienie współpracy naukowej pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim a pozostałymi uczelniami członkowskimi Sojuszu 4EU+ poprzez realizację wspólnych projektów badawczych.

Pierwszy, pilotażowy konkurs na minigranty został zamknięty w lipcu 2020 r. i skierowany był do międzyuczelnianych zespołów badaczy z UW oraz innych uczelni członkowskich Sojuszu 4EU+ prowadzących badania w ramach obszaru flagowego nr 2 [UTF-8?]„Europa w zmieniającym się świecie: zrozumienie społeczeństw, gospodarek, kultur i [UTF-8?]językĂłw”. Bieżący konkurs jest otwarty na inicjatywy badawcze we wszystkich czterech obszarach flagowych Sojuszu (4EU+ Flagships):

 

O minigranty mogą ubiegać się zespoły badawcze składające się z pracowników Uniwersytetu Warszawskiego oraz przedstawicieli co najmniej dwóch innych uczelni członkowskich Sojuszu 4EU+.

 

Wnioski należy składać elektronicznie do 5 listopada 2020 r.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie programu [UTF-8?]„Inicjatywa doskonałości [UTF-8?]– uczelnia [UTF-8?]badawcza”:

 

Z poważaniem,

Marta Brelih-Wąsowska

Starszy specjalista

Biuro Międzynarodowych Programów Badawczych

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE

Zespół ds. Sojuszu 4EU+

UNIWERSYTET WARSZAWSKI

ul. Dobra 56/66, 00-312 Warszawa

research mini grants announcement

Wydział Pedagogiczny UW

Wydział Pedagogiczny UW