Procedura powołania tegorocznej Komisji oceniającej wnioski o przyznanie stypendium doktoranckiego!

Szanowni Doktoranci

Przypominam, że Komisja oceniająca wnioski o przyznanie stypendium doktoranckiego, zwiększenia stypendium doktoranckiego i stypendium rektora musi składać się wyłącznie z: pracowników posiadający co najmniej stopień doktora habilitowanego, w tym kierownika studiów doktoranckich oraz od 2 do 5 przedstawicieli doktorantów delegowanych przez Wydziałową Radę Doktorantów.

Zmiany w składzie komisji – procedura:
  • Kierownik jednostki organizacyjnej powinien skierować pismo do Rektora.
  •  W przypadku zmiany/wyboru nowych przedstawiciela/i doktorantów do pisma trzeba załączyć uchwałę Wydziałowej Rady Doktorantów o delegowaniu przedstawiciela/i doktorantów do komisji (od 2 -5 przedstawicieli).
  • Pismo wraz z uchwałą należy przekazać do Biura Spraw Doktoranckich.
Ochrona danych osobowych:

Zgodnie z polityką ochrony danych osobowych na Uniwersytecie Warszawskim (stanowiącą załącznik nr 1 do zarządzenia nr 51 Rektora UW z dnia 15 maja 2018 roku w sprawie ochrony danych osobowych na Uniwersytecie Warszawskim) każda osoba upoważniona do przetwarzania danych osobowych powinna przejść szkolenie z ochrony danych osobowych.

Członkowie komisji powinni otrzymać upoważnienie do przetwarzania danych osobowych wydane przez kierowników jednostek organizacyjnych (dziekanów).

Procedura w Państwa przypadku jest następująca:

1.Przewodniczący komisji przekazuje do Inspektora Ochrony Danych UW Inspektor.OchronyDanych@adm.uw.edu.pl decyzję o powołaniu komisji. W międzyczasie osoby, które dotąd nie logowały się na https://kampus.come.uw.edu.pl dopełniają tej formalności (wystarczy wejść na stronę i zalogować się danymi do USOSweba).

2. IOD zapisuje członków komisji na szkolenie na platformie https://kampus.come.uw.edu.pl. IOD może zapisać tylko te osoby, które mają konto na COME, stąd konieczność zalogowania się wcześniej.

3. Po zaliczeniu szkolenia przez wszystkich członków komisji, przewodniczący przekazuje kierownikowi jednostki podpisane przez nich oświadczenia o przeszkoleniu z ochrony danych osobowych.

4. Kierownik jednostki wydaje upoważnienie do przetwarzania danych osobowych. Prosimy o zwrócenie uwagi, by wydane upoważnienie dotyczyło nie tylko nośników papierowych, ale również danych przetwarzanych w USOS.