Termin składania wniosków o minigranty: 05.11.2020

Do 5 listopada trwa nabór wniosków w Programu minigrantów dla międzyuczelnianych zespołów naukowych w ramach partnerstw strategicznych. O wsparcie projektów mogą ubiegać się zespoły badawcze składające się z przedstawicieli przynajmniej trzech uczelni sojuszu 4EU+. Wnioski można składać do 5 listopada.

Pracownicy i doktoranci UW mogą również występować o wsparcie w realizacji projektów naukowych oraz prezentacji ich wyników w ramach wewnętrznego systemu grantowego, który obejmuje mikrogranty oraz wspomaganie aktywności publikacyjnej w modelu open access.