Home | Aktualności | Rekomendacje Rzeczniczki Akademickiej (Ombudsman) i Głównej Specjalistki ds. równouprawnienia na UW w sprawie wykorzystania symboli w przestrzeni akademickiej

W ostatnim czasie w przestrzeni akademickiej pojawiły się nieporozumienia i wątpliwości odnośnie sfery wolności wyrażania własnych poglądów na temat bieżących wydarzeń, w tym w szczególności wykorzystania symbolu Strajku Kobiet. W związku z tym w publikujemy Rekomendacje Rzeczniczki Akademickiej (Ombudsman) i Głównej Specjalistki ds. równouprawnienia na UW w sprawie wykorzystania symboli w przestrzeni akademickiej.

Pobierz: [PDF]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab