Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Rozwój osobowości u dzieci i młodzieży na różnych etapach edukacji”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Rozwój osobowości u dzieci i młodzieży na różnych etapach edukacji”,  która odbędzie się w dniach 10-11 września 2021 r. Wydarzenie organizowane jest w trybie zdalnym na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w ramach Poznańskiego Kongresu Młodych Naukowców. Szczegółowe informacje dotyczące proponowanej tematyki wystąpień, terminu naboru abstraktów oraz kontakt do organizatorów znajdują się w załączonym dokumencie.

Komitet Organizacyjny

Collegium Martineum, pok. 425