Wykład ODWOŁANY! Międzynarodowe Seminarium Wydziału Pedagogicznego UW: 04.11.2021, godz. 15.00, sala 413

Wykład ODWOŁANY! -Międzynarodowe Seminarium Wydziału Pedagogicznego UW: 04.11.2021, godz. 15.00, sala 413

Z powodu wypadku prof. Varner był zmuszony odwołać swoją wizytę i wykład na naszym wydziale.

Uprzejmie zapraszam na spotkanie w ramach Międzynarodowego Seminarium WP UW, które odbędzie się 04 listopada (czwartek) o godz. 15.00 w sali 413. Naszym gościem będzie Kenneth J. Varner, (University of Nevada, Las Vegas). Nasz gość wygłosi wykład: “Toward a glocality of teacher education: Cultivating globalocal ideas of culturally responsive pedagogy”

Serdecznie zapraszam,

Rafał Godoń