Home | ARCHIWUM | ARCHIWUM - biuro karier | zaproszenie na konferencję

zaproszenie na konferencję

Szanowni Państwo,

Interdyscyplinarne Koło Naukowe Variograf oraz Fundacja Pro Scientia Publica, mają zaszczyt zaprosić Państwa na XVI Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową Talenty 2021, która odbędzie się w dniach 26-28 listopada 2021 r. Konferencja ta służyć ma promowaniu młodych talentów. Do udziału zapraszamy szczególnie najzdolniejszych studentów i doktorantów, a także asystentów, młodych adiunktów i wykładowców.

Teksty wystąpień, po uzyskaniu pozytywnych recenzji, są publikowane w czasopiśmie „Ogrody Nauk i Sztuk” (www.ogrodynauk.pl), które w 2019 roku zostało włączone do bazy danych ERIH+. Najlepsze teksty mają szanse trafić w postaci tłumaczeń do międzynarodowego czasopisma „Journal of Education Culture and Society” (www.jecs.pl), znajdującym się od marca 2019 r. na indeksie Web of Science (w bazie Emerging Sources Citation Index) i bedącym jednym z najlepszych polskich pedagogicznych czasopism naukowych.

Ze względu na sytuację na świecie, w tym roku konferencja odbędzie się online, za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy, znajdą Państwo klikając w poniższy link: http://variograf.uni.wroc.pl/conference/talenty-2021-pl/.

W załączniku wysyłam także poster tegorocznych Talentów. Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozpropagowanie wydarzenia w swoich środowiskach akademickich. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.

Z wyrazami szacunku,

Martyna Madej

Sekretarz Konferencji TALENTY 2021

Wydział Pedagogiczny UW

Wydział Pedagogiczny UW

Share via
Copy link
Powered by Social Snap