Home | Erasmus + | Erasmus + dla pracowników | Erasmus + aktualności dla pracowników | Współpraca mobilna – Mongolia i Sarajewo

Współpraca mobilna – Mongolia i Sarajewo

Pracownicy zainteresowani współpracą w ramach poniższych propozycji proszeni są o kontakt z Koordynatorem Mobilności – dr Eweliną Zubala (ezubala@uw.edu.pl) we wskazanych terminach:

1) National University of Mongoliado 9 listopada.

2) International Burch University w Sarajewie – do 9 listopada.  

Uczelnia składa się z trzech wydziałów – Inżynierii i Nauk Przyrodniczych, Ekonomii i Nauk Społecznych oraz Pedagogiki i Nauk Humanistycznych.

IBU powstał w 2008 roku, założycielem i właścicielem uczelni jest Stirling Education z siedzibą w Wielkiej Brytanii, agencja doradztwa edukacyjnego, która zarządza także Tishk International University w Iraku, założonym w 2008 r.

Agencja prowadzi również szkoły w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Bośni i Hercegowinie oraz na Bliskim Wschodzie i w Indiach.

IBU jest notowany tylko w UniRank – miejsce 5527 w skali światowej, miejsce 4 w BiH.

Jest to mała uczelnia, licząca zaledwie 2 do 3 tys. studentów.

W latach 2013-16 obowiązywało Memorandum of Understanding pomiędzy UW a IBU, lecz nie doprowadziło to do realizacji konkretnych form współpracy.

IBU był zainteresowany wspólną działalnością naukową i badawczą, wymianą studentów i pracowników, wspólnymi spotkaniami i konferencjami.

 

Wydział Pedagogiczny UW

Wydział Pedagogiczny UW

Share via
Copy link
Powered by Social Snap