Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Zaproszenie do składania wniosków

BWZ przypomina, że Komisja Europejska opublikowała zaproszenie do składania wniosków dotyczące wszystkich akcji centralnych programu Erasmus+. Szczegółowe informacje na temat warunków każdego z konkursów są dostępne w Przewodniku po programie 2023 i/lub na portalu Funding and Tender Opportunities.

Spotkanie informacyjne dot. wspólnych studiów (Akcja Erasmus Mundus) zorganizowane przez KE/EACEA odbyło się 22 listopada 2022 r.

Link do informacji po spotkaniu: https://www.eacea.ec.europa.eu/news-events/events/online-info-session-erasmus-mundus-action-2023-2022-11-22_en
W celu dotarcia do właściwego nagrania należy znać termin jego realizacji i/lub numer zaproszenia do składania wniosków.

13.01.2023 r Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności organizuje dodatkowe spotkanie informacyjne w formule on-line nt. akcji Erasmus Mundus.

W trakcie spotkania omówione zostaną zagadnienia związane z przygotowaniem i realizacją wspólnych studiów magisterskich zgodnie z zasadami wymaganymi w programie Erasmus+, jak również wymagania odnoszące się do wspólnych studiów magisterskich wynikające z polskiego prawa o szkolnictwie wyższym (pismo wprowadzające do tematu w załączeniu).

Program wydarzenia dostępny jest na:  https://erasmusplus.org.pl/kalendarz-wydarzen/spotkanie-informacyjne-poswiecone-wspolnym-studiom-erasmus-mundus-w-konkursie-wnioskow-2023

Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do rejestracji  do 10 stycznia poprzez: https://wspolne-studia-em.webankieta.pl/.

Prosimy o przekazanie tej informacji pracownikom Państwa jednostek, którzy mogą być zainteresowani tematem wspólnych studiów.

Po zamknięciu rejestracji do osób zarejestrowanych zostanie wysłany link do spotkania.

Akcja Erasmus Mundus – termin składania wniosków 16 lutego 2023 r. godz. 17:00

W ramach akcji Erasmus Mundus dostępne są dwie ścieżki/części:

  1. Erasmus Mundus Joint Master (EMJM) – kod ERASMUS-EDU-2023-PEX-EMJM-MOB
  2. Erasmus Mundus Design Measure (EMDM) – kod ERASMUS-EDU-2023-EMJM-DESIGN

Pytania lub wątpliwości dot. projektów o wspólnych studiach Erasmus Mundus prosimy kierować do p. Joanny Wiszniewskiej: international@adm.uw.edu.pl lub tel. + 22 55 24 078; 24 007