Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Bezpłatne webinaria e-learningowe

Drodzy Studenci,

rozpoczynając nowy rok, ELEVEL-Academy po raz kolejny zaprasza wszystkich studentów Uniwersytet Warszawski do udziału w nowych bezpłatnych webinariach e-learningowych, które odbędą się w najbliższych tygodniach.

Nadchodzące webinarium obejmuje temat ChatGPT i jego wykorzystania w kontekście zawodowym. Webinarium ma na celu interaktywne zrozumienie tematu, a także praktyczne spostrzeżenia dotyczące rozwoju zawodowego, produktywności i kariery.

Webinarium będzie prowadzone przez eksperta AI i ChatGPT i oferuje możliwość produktywnej dyskusji na ten temat i wyjaśnienia pytań, a także możliwość otrzymania indywidualnego certyfikatu.

Zapraszamy do rejestracji na nadchodzące webinarium na stronie ELEVEL za pomocą poniższego linku:

  • ChatGPT: Od zera do bohatera – sobota, 20 stycznia, godzina 18:00:Nauka efektywnego korzystania z ChatGPT w kontekście zawodowym jest najważniejsza dla studentów i młodych profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoją produktywność i umiejętności komunikacyjne. ChatGPT służy jako wszechstronne narzędzie do opracowywania i udoskonalania treści pisemnych, czy to raportów, e-maili czy prezentacji, usprawniając proces pisania i oszczędzając cenny czas. Ponadto zrozumienie, w jaki sposób zintegrować technologie oparte na sztucznej inteligencji, takie jak ChatGPT, z ich przepływami pracy, może zwiększyć kreatywność i innowacyjność, oferując świeże perspektywy i generując nowe pomysły.

Link do webinarium: https://www.elevel-academy.de/webinars/chatgpt-from-zero-to-hero

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących webinaru prosimy o kontakt z panem Middelhauve z ELEVEL za pośrednictwem max.middelhauve@elevel-academy.de.

Pozdrowienia ze Stuttgartu,
Max Middelhauve

ELEVEL Academy

Headquarter / HQ
Seidenstraße 57
70174 Stuttgart (BW)
Deutschland / Germany
Mobile +49 178 5620023
LinkedIn: @MaxMiddelhauve
max.middelhauve@elevel-academy.de
www.elevel-academy.de
Geschäftsführer / Managing Partners:
Tobias Kruse, Max Middelhauve
Eingetragen in Stuttgart unter / Registered at county court
USt-IdNr. DE353870680