Badania na Uniwersytecie Harvarda

Na stronie Harvard FXB Center for Health and Human Rights Uniwersytetu Harvarda ukazał się raport z badań, którego współautorkami są nasze koleżanki z Wydziału Pedagogicznego: dr Urszula Markowska-Manista i dr Joanna Dobkowska (jednocześnie realizatorki badań terenowych). Kierowniczką międzynarodowego projektu badań jest prof. Jacqueline Bhabha.

Raport: Digidiki, V., Bhabha, J. Markowska-Manista, U. & Dobkowska, J. (2024). Building Inclusion, Sustaining Solidarity towards migrants in frontline local communities: The case of Poland during the Ukrainian Refugee Crisis. Harvard FXB Center for Health and Human Rights, Boston, USA

Z opisem badań można się zapoznać w komunikacie prasowym Uniwersytetu Harvarda