Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

„Dane Badawcze UW” – webinaria dot. repozytorium UW

Zapraszamy na kolejne zdalne szkolenia z zakresu obsługi instytucjonalnego repozytorium danych badawczych Uniwersytetu Warszawskiego – „Dane Badawcze UW” (https://danebadawcze.uw.edu.pl/). Webinaria są przeznaczone dla pracowników i doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego. Są skróconą wersją serii szkoleń „Repozytorium Dane Badawcze UW – przygotowanie danych i korzystanie z platformy”, realizowanych przez ICM UW w styczniu i lutym 2024 r.

Terminy szkoleń i rejestracja:

3 czerwca 2024 r. (poniedziałek), godz. 14:00–15:15.

Rejestracja: https://icm.clickmeeting.com/dbuw20240603/register

7 czerwca 2024 r. (piątek), godz. 10:00–11:15.

Rejestracja: https://icm.clickmeeting.com/dbuw20240607/register

Szkolenia będą podzielone na dwie części: prezentacja repozytorium oraz instrukcja deponowania przykładowego zbioru danych. Zaplanowano również czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Szkolenia poprowadzą Magdalena Bielińska, Agnieszka Cybulska-Phelan i Wojciech Fenrich z Platformy Otwartej Nauki (ICM UW).

 

Więcej informacji:

acybulska@uw.edu.pl, tel. 22 874 94 59

https://pon.edu.pl/index.php?Itemid=103

Szkolenia organizowane są przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Centrum Kompetencji Cyfrowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Szkolenia realizowane są w ramach działania I.3.6. „Humanistyka cyfrowa” programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.

 

Zespół Platformy Otwartej Nauki