Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Sesja plakatowa

W piątek 28 czerwca odbyła się już siódma sesja plakatowa na naszym Wydziale. Jak w latach poprzednich studenci studiów magisterskich i licencjackich prezentowali swoje prace dyplomowe w formie plakatów. Mieliśmy okazję zapoznać się z najlepszymi pracami powstałymi w tym roku akademickim. Autorzy prac mogli te prace zaprezentować, odpowiadając na pytania członków Zespołu Ekspertów. W tym roku prace magisterskie oceniały Panie: dr hab. Anna Dąbrowska, dr Hanna Tomaszewska-Pękała, oraz dr hab. Agnieszka Wołowicz, prof. ucz.

Zwycięzcami zostali:

  1. Kamil Łakomiak za pracę : Odbudowa oświaty w Polsce po II wojnie światowej (1944-1951). Procesy, wyzwania i rezultaty (promotor: prof.dr hab. Janina Kamińska
  2. Karolina Suchocka za pracę Co jest ważniejsze dla zaangażowania szkolnego: rodzina, szkoła czy rówieśnicy? Badania przekrojowe z udziałem uczniów klas ósmych (promotor: dr hab. Roman Dolata, prof. ucz.)
  3. Weronika Matysiak za pracę Dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkole publicznej (promotor: dr hab. Barbara Murawska)

Prace licencjackie oceniał Zespół Ekspertów w składzie: dr hab. Roman Dolata, prof. ucz., dr Barbara Kwiatkowska-Tybulewicz oraz Dorota Purchała, doktorantka Wydziału.

Zwycięzcami zostali:

  1. Karolina Zielińska-Wróblewska za pracę: Dynamika procesów grupowych w załogach osób dorosłych szkolących się na patent żeglarski (promotor: dr hab. Michał Rauszer)
  2. Aleksandra Więch za pracę Edukacja audiowizualna w Polsce. Działalność w obszarze trzeciego sektora na przykładzie Fundacji Okiem Kamery (promotor: dr hab. Elżbieta Durys, prof. ucz.)
  3. Natalia Semeniuk za pracę Obraz idealnego ucznia z perspektywy uczniów i nauczycieli (promotor: dr hab. Anna Dąbrowska)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom sesji oraz zwycięzcom. Życzymy Państwu wspaniałych wakacji i dobrego wypoczynku.