Umowy

UMOWY WYDZIAŁU PEDAGOGICZNEGO W RAMACH ERASMUS+

Kraj Kod uczelni Nazwa uczelni Termin ważności umowy Koordynator Dziedzina Liczba
miejsc dla pracowników naukowych
1 Francja F STRASBO48 Université de Strasbourg 2017-09-30 Sandra Rebel
droit-erasmus@unistra.fr
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 2
2 Hiszpania E LAS-PAL01 Universidad de Las Palmas de Gran Canaria 2017-09-30 Pedagogika, pedagogika porównawcza 2
3 Chorwacja HR ZAGREB01 University of Zagreb 2020-09-30 Ida Ogulinac: ida.ogulinac@unizg.hr Kształcenie nauczycieli na poziomie szkolnictwa podstawowego 2
4 Łotwa LV RIGA27 Riga Teacher Training and Educational Management Academy 2020-09-30 Pedagogika, kształcenie nauczycieli 1
 5 Turcja TR IZMIR01 Dokuz Eylul Universitesi 2020-09-30 Banu Durukan Sali banu.durukan@deu.edu.tr
Irem Kizilaslan irem.kaslan@deu.edu.tr
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 2
6 Austria A WIEN09 Paedagogische Hochschule Wien 2021-09-30 Thomas Baue
Thomas.Bauer@phwien.ac.at
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 1
7 Austria A INNSBRU03 Pädagogische Hochschule Tirol 2021-09-30 Melanie Steine
international@ph-tirol.ac.at
melanie.steiner@ph-tirol.ac.at
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 1
8 Belgia B LEUVEN18 Katholieke Hogeschool Leuven 2021-09-30 Pomoc społeczna i poradnictwo 1
9 Belgia B LEUVEN01 Katholieke Universiteit Leuven 2021-09-30 Helen Hendrix: Heleen.Hendrix@ppw.kuleuven.be Pedagogika, pedagogika porównawcza 1
10 Chorwacja HR ZAGREB01 University of Zagreb 2021-09-30 Tajana Nikoli
erasmus.coordinator@unizg.hrAna Wagner Jaka
awagner@erf.hr
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 2
11 Finlandia SF KUOPIO12 Itä-Suomen yliopisto 2021-09-30 Mia Laurila
mia.laurila@uef.fi
Helena Hulm
mia.laurila@uef.fi
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 2
12 Francja F PARIS010 Université Paris Nanterre (Paris X) 2021-09-30 Julia Esline:

julia.esline@u-paris10.fr

Anna Rurka:
anrurka@u-paris10.fr

Pedagogika,
kształcenie nauczycieli
2
13 Hiszpania E MADRID04 Universidad Autónoma de Madrid 2021-09-30 Amaya Mendikoetxea Pelay
erasmus.uam@uam.es
Gustavo Adolfo Sanch Canales
gustavo.sanchez@uam.es
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 1
14 Hiszpania E MADRID03 Universidad Complutense de Madrid 2021-09-30 Andres Aria
rrinter@ucm.es
Jesus Casado Casado
jesus@edu.ucm.es
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 2
15 Hiszpania E CORDOBA01 Universidad de Córdoba 2021-09-30 Pedagogika, kształcenie nauczycieli 2
 16 Hiszpania E GIRONA02 Universidad de Girona 2021-09-30 Elisabeth Moya Pedagogika, kształcenie nauczycieli 1
17 Irlandia IRLLIMERIC01 University of Limerick 2021-09-30 Patricia O’Flaherty:

erasmus@ul.ie

Pedagogika, kształcenie nauczycieli 2
18 Irlandia IRLDUBLIN07 St. Patrick’s College, Drumcondra 2021-09-30 Pomoc społeczna i poradnictwo 2
19 Łotwa LV RIGA01 Latvijas Universitate 2021-09-30 Alina Grzhibovska
ad@lu.lv
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 2
20 Niemcy D TUBINGE01 Eberhard-Karls-Universität Tübingen 2021-09-30 Kordula Glander
k.glander@uni-tuebingen.deStefan Faas
erasmus@ife.uni-tuebingen.de
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 1
21 Niemcy D BERLIN01 Freie Universität Berlin 2021-09-30 Gesa Heym-Halayq
incoming@fu-berlin.de
Christoph Wulf
christoph.wulf@fu-berlin.de
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 1
 22 Niemcy D FREIBUR05 Evangelische Fachhochschule Freiburg, Hochschule fur Soziale Arbeit, Diakonie und Religionspaedagogi 2021-09-30 Beate Steinhilber:

steinhilber@efh-freiburg.de

Pedagogika, kształcenie nauczycieli 2
23 Portugalia P LISBOA05 Instituto Politécnico de Lisboa 2021-09-30 Carla Ruivo:
cruivo@eselx.ipl.pt; grima@sc.ipl.pt   Carla Rocha:
carlac@eselx.ipl.pt
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 4
24 Szwajcaria CH GENEVE01 Université de Geneve 2021-09-30 Olivier Vincent
Olivier.Vincent@unige.ch
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 2
25 Wielka Brytania UK LINCOLN05 University of Lincoln 2021-09-30 Laura McCarthy:
Imccarthy@lincoln.ac.ukDr.Janet Walker:
jwalker@linkoln.ac.uk
Praca socjalna, Nauki społeczne i psychologiczne 3
26 Irlandia IRLDUBLIN04 Dublin City University 2021-09-30 Audrey Byrne, Erasmus + Coordinator, exchange@dcu.ie 2
27 Grecja G PATRA05 Hellenic Open University 2018-09-30 2
28 Francja F STRASBO48 Université de Strasbourg 2019-09-30 2
29 Hiszpania E LAS-PAL01 Universidad de Las Palmas de Gran Canaria 2019-09-30 Elisa Ramon, Departmental Coordinator elisa.ramon@ulpgc.es 2

 

Przydatne informacje:


Składanie wniosków z inf o kandydaturach nowych um partn prog Erasmus.docx

Kryteria podpisywania umów BWZ.pdf

Podpisane umowy zawarte z WPUW.docx

.

Wydział Pedagogiczny UW

Wydział Pedagogiczny UW