dr Adam Grodzki

Stanowisko:
adiunkt
Jednostka:
Zakład Animacji Kultury
Telefon:
55-308-34
E-mail:
nie.odpowiadam.na.maile@sorry.pl
Dyżur:
s. 329 lub 501, Poniedziałki; godz. 11.00-11.45 oraz 15.00-15.30 ALE UWAGA!!! OSTATECZNY TERMIN ROZLICZENIA I ZALICZENIA WSZELKICH SPRAW BIEŻĄCYCH ORAZ ZALEGŁOŚCI MIJA 01 CZERWCA BR.
Urlop:
.


 
student ikona
Prowadzone zajęcia:
Translatorium: "Our Sexuality"

OGUN: "Przemiany obyczajowe w XXI wieku"

Fakultet: "Problemy seksuologiczne młodzieży, a edukacja seksualna"

* UWAGA!!!   Teczka, w której można zostawiać przeznaczone dla mnie prace zaliczeniowe, dyplomowe, gotowe projekty badawcze lub samokształceniowe, materiały z praktyk oraz wszelką inną korespondencję,  ma obecnie Nr: 4.

* Aktualnie na praktyki kolonijne nie są konieczne zapisy w USOS'ie! Można zgłaszać się bezpośrednio do mnie w godzinach dyżuru. Ale zaliczenia są możliwe tylko od października do lutego - czyli wyłącznie w I semestrze. Lecz spokojnie, nic nie przepadnie! Praktyki odbyte wiosną lub latem zostaną zaliczone w kolejnym roku akademickim.

 


 
book 30127  340
Zainteresowania naukowe:
Szeroko rozumiana edukacja seksualna zdominowanego katolicko społeczeństwa,  skuteczna profilaktyka ciąży oraz HIV/AIDS, legalna aborcja wśród Polek (dokonywana chyłkiem w kraju oraz masowo, poza jego granicami), aktywność erotyczna i seksualna młodzieży oraz dorosłych Polaków, w dobie pandemii COVID-19.


 
books 25160  340
Wybrane publikacje:
Najgłośniejsza i najpopularniejsza publikacja,  to powieść obyczajowa:  "SEXperymenty" oparta na faktach zaczerpniętych z życia współczesnej młodzieży (dostępna również jako e-book od 2019 r). Więcej informacji o tej, jak i pozostałych powieściach, można znaleźć na: https://adam-grodzki-seksperymenty.webnode.com

Fragment książki dostępy jest na:  https://ridero.eu/pl/books/sexperymenty/

Link do opisów pozostałych, najnowszych (2020 r.) powieści, to: http://www.webook.pl/autor-Adam_Grodzki,ksiazki.html

 


 
magnifying 2681173  340
Aktywność naukowa:
Zgodna z własnymi zainteresowaniami oraz preferencjami poznawczymi, w poszczególnych okresach pracy zawodowej.


 

Wydział Pedagogiczny UW

Wydział Pedagogiczny UW