Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Warszawskie Koło Andragogiczne

Warszawskie Koło Andragogiczne działa od 2000 roku. Zajmuje się zagadnieniami funkcjonowania człowieka dorosłego w różnych obszarach życia, szczególnie w pracy zawodowej i edukacji. Organizuje tematyczne spotkania dla studentów oraz uczestniczy w prowadzeniu badań naukowych.

Koło współpracuje ze studentami innych wydziałów UW, firmami szkoleniowymi i instytucjami zajmującymi się szeroko pojętą edukacją dorosłych. Przez 13 lat współorganizowało coroczne  Studenckie Konferencje Naukowe, na których podejmowane były różne  aspekty funkcjonowania absolwentów wyższych uczelni na rynku pracy.

Aktualna działalnośc koła skupia się na organizacji szkoleń i warsztatów na terenie Wydziału Pedagogicznego oraz promocji andragogiki jako atrakcyjnego kierunku na Uniwersytecie Warszawskim.
Zapraszamy osoby zainteresowane działalnością koła lub chcące włączyć sie w  jego prace do kontaktu: andragogika.fanpage@gmail.com, po uzgodnieniu możliwe jest  także spotkanie osobiste.

 

Sprawozdanie z Dnia Kariery Pedagoga (Pobierz…)