Międzynarodowe Seminarium Wydziału Pedagogicznego UW: 29.05.2018, godz. 16.30, sala 414

Serdecznie zapraszam do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach cyklu Międzynarodowego Seminarium WP UW.

29 maja o godz. 16.30 naszym gościem będzie prof. Giuseppe Mari (Università Cattolica del Sacro Cuore), który wygłosi wykład „Moral education and narration”.

Abstract. Since the beginning of Western culture utopias and tales have been involved within moral education. The contribution aims to make clear that this kind of literature is suitable from the pedagogical point of view principally because of the symbolic communicative style.

Organizatorzy: Pracownia Pedagogiki Ogólnej i Filozofii Edukacji oraz PTP Oddział w Warszawie Serdecznie zapraszam, Rafał Godoń