Ogólnopolski konkurs na esej pt. „#Szkoła2030”.

Społeczne Towarzystwo Oświatowe ogłosiło rozpoczęcie ogólnopolskiego konkursu na esej pt. „#Szkoła2030”.  W konkursie może brać udział każda osoba dorosła, która legitymuje się polskim obywatelstwem, ale w szczególności zachęcamy do udziału studentów i pracowników naukowych.

O KONKURSIE

Zadaniem uczestników konkursu jest opisanie, w jaki sposób polska szkoła może stać się szkołą marzeń.

Prace oceniać będą m.in. Przemysław Staroń (Nauczyciel Roku 2018), Barbara Zielonka (finalistka Global Teacher Prize 2018) i dr hab. Małgorzata Żytko, prof. UW.

Laureaci otrzymają odpowiednio 5000, 3000 i 2000 złotych.

WIĘCEJ INFORMACJI

Zachęcam Państwa do odwiedzenia strony www.szkola2030.pl. Jeśli wyrażą Państwo zgodę, prześlę informację i logo konkursu.

W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Tomasz Biegański