Zaproszenie na seminarium MatLab na Uniwersytecie Warszawskim

16 marca na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się seminarium €žNarzę™dzia i metody obliczeń z użyciem MATLABa w badaniach naukowych i dydaktyce€. Wydarzenie skierowane jest do wykładowców, doktorantów, edukatorów, wszystkich tych, którzy wdrażają nowe rozwiązania edukacyjne.

Na ten dzień przygotowaliśmy dla Państwa dwa interesujące tematy: Demystifying Deep Learning oraz Current trends in Engineering Education.

Gościem specjalnym seminarium będzie Loren Shure, która należy do głównych twórców środowiska MATLAB. Pracuje w firmie MathWorks od 1987 r. Jest autorką kilku modułów, a także przyczyniła się do rozbudowy podstawowej funkcjonalności środowiska.

Loren Shure będzie gościć w Polsce w dniach 16 -20 marca 2020 r. Odwiedzi kilka ośrodków akademickich [UTF-8?]– Uniwersytet Warszawski, Politechnikę Łódzką, WAT, Politechnikę Gdańską oraz Politechnikę Warszawską.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym bezpłatnym wydarzeniu, które odbędzie się 16 marca (poniedziałek) w Auli nr 01.130 w Centrum Nowych Technologii UW przy ul. Banacha 2c w Warszawie.

Program wydarzenia

11.00-13.00 Demystifying Deep Learning   Loren Shure, Mathworks
13.00-13.15 Przerwa kawowa
13.15-13.55 Current trends in Engineering Education    Alex Tarchini, MathWorks
13.55-14.30 Q&A

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest rejestracja:

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Kierownik Działu Wsparcia Informatycznego, Uniwersytet Warszawski

tel. (+48) 22 55 20 333, faks (+48) 22 55 20 837