Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Polskie Towarzystwo Pedagogiczne – dołącz do nas!

Polskie Towarzystwo Pedagogiczne (PTP) dąży do udziału w rozwoju nauk pedagogicznych i popularyzacji ich osiągnięć w kraju i za granicą.

Przynależność do PTP umożliwia nawiązanie kontaktów z wybitnymi polskimi i zagranicznymi pedagogami, co sprzyja wymianie doświadczeń oraz inspiruje do dalszych badań. Członkowie Towarzystwa mają możliwość uczestniczenia w organizowaniu i prowadzeniu badań naukowych mających na celu rozwijanie nauk pedagogicznych oraz doskonalenie systemu edukacji w Polsce. Przynależność do PTP otwiera drzwi do integracji w środowisku akademickim, wspierając jednocześnie współpracę międzynarodową i działania na rzecz podnoszenia standardów badań i praktyki edukacyjnej.

Członkowie Towarzystwa mogą ubiegać się o niższe opłaty za udział w konferencjach organizowanych przez PTP (w tym Zjazdu Pedagogicznego) oraz przez Europejskie Stowarzyszenie Badań Edukacyjnych (European Educational Research Association), którego PTP jest członkiem.

Więcej na temat członkostwa w PTP:

https://www.ptp-pl.org/pl/czlonkostwo

Dołącz do Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego i bądź częścią dynamicznego środowiska, które aktywnie wspiera rozwój nauk pedagogicznych w Polsce i poza jej granicami.