TOWARZYSTWO HISTORII EDUKACJI – AKTUALNOŚCI

_______________________________________________________________

W dniu 25 maja 2021 roku w godzinach 11.00-12.00 w ramach Międzynarodowej Konferencji Naukowej ,,Dziecko w historii – między godnością i zniewoleniem” organizowanej z okazji 40–lecia Katedry/Zakładu Historii Wychowania (1980-2020) odbyło się Rozszerzone Posiedzenie Zarządu Towarzystwa Historii Edukacji poświęcone omówieniu bieżących spraw Towarzystwa.

Składki członkowskie

Informujemy, że składki członkowie opłacamy do końca maja danego roku kalendarzowego bezpośrednio na konto Towarzystwa Historii Edukacji: 60 1020 1156 0000 7802 0059 4515
PKO BP SA 15 Oddział Warszawa. Składka roczna wynosi 50 zł, doktoranci: 25 zł.

Wydarzenia

13-15.10.2019 r. w Poznaniu odbył się I Zjazd Historyków Wychowania: Polskie tradycje akademickie.

Uroczyste otwarcie Zjazdu odbyło się w Auli Lubrańskiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Obrady odbywały się pięciu panelach w Kampusie Szamarzewo Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

13.01.2020 r. odbyło się VII Walne Zebranie członków Towarzystwa Historii Edukacji.