Rekrutacja do programu Ambasadorzy Kariery UE

Biuro Karier UW ogłasza rekrutację do programu Ambasadorzy Kariery UE na rok akademicki 2024/2025 .

Program jest skierowany do osób zainteresowanych zapoznaniem się z możliwościami pracy w strukturach Unii Europejskiej oraz promocją ścieżek kariery wśród społeczności studenckiej
Uniwersytetu Warszawskiego.

Uczestnictwo w programie umożliwia podejmowanie współpracy z instytucjami europejskimi, promowanie zatrudnienia w strukturach UE, nawiązania relacji z ambasadorami z kraju i zagranicy, zdobycia doświadczenia w otoczeniu międzynarodowym oraz rozwinięcia kompetencji miękkich. Zakwalifikowany student lub studentka będzie miał(a) okazję poznać specyfikę i współpracować z przedstawicielami instytucji europejskich.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21.02.2022 r., do godz. 23.59

Zgłoszenia należy przesyłać na adres biurokarier@adm.uw.edu.pl. W temacie należy umieścić „Aplikacja – Ambasador karier UE”.

Zgłoszenie powinno zawierać:
• CV (w języku polskim, w formacie Europass),
• list motywacyjny w języku polskim,
• potwierdzenia znajomości języków obcych (certyfikat zdanego egzaminu językowego lub
potwierdzenie studiowania w deklarowanym języku obcym).

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie Biura Karier UW.

[Pobierz PDF]