Education Source Ultimate

Zapraszamy do korzystania z udostępnionej przez BUW bazy Education Source Ultimate. Baza zawiera dostęp do ponad 500 monografii, 2500 czasopism, raportów, roczników statystycznych, materiałów konferencyjnych o następującej tematyce: edukacja dorosłych, pedagogika porównawcza, edukacja podyplomowa, nauczanie zdalne, technologia edukacyjna, nauczanie początkowe, szkolnictwo wyższe, edukacja religijna, edukacja wielokulturowa, relacje między nauczycielem a rodzicami, administracja szkolna, polityka edukacyjna, problemy społeczne, edukacja specjalna, metody nauczania, edukacja nauczycieli, szkolnictwo zawodowe. Baza dostępna jest do 15 maja 2024.