Międzynarodowe Seminarium Wydziału Pedagogicznego UW dla doktorantów, 2 marca 2017, godz. 17.30, sala 507

Uprzejmie zapraszam do udziału w Międzynarodowym Seminarium WPUW. Do udziału szczególnie zachęcam doktorantów naszego Wydziału. Spotkanie jest jednak otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

2 marca (czwartek) naszym gościem będzie prof. Blanka Kudláčová (Uniwersytet w Trnawie, Słowacja), która wygłosi wykład ‘Academic “Pedagogy” in Slovakia from the Establishment of Czechoslovakia (1918)’. Spotkanie odbędzie się o godz. 17.30 w sali 507.

Organizatorzy: PTP Oddział Warszawski oraz Zakład Pedagogiki Ogólnej i Filozofii Edukacji

Serdecznie zapraszam,

Dr hab. Rafał Godoń