Letnia Szkoła Młodych Badaczy-Exploratorium.

Letnia Szkoła Młodych Badaczy-Exploratorium. Studentki Wydziału Pedagogicznego UW uczestniczyły w tygodniowych warsztatach pod nazwą Projektuj-Testuj-Inspiruj. Koordynatorkami projektu są dr Małgorzata Sieńczewska oraz dr Dorota Sobierańska. Studentki przygotowywały prototypy innowacyjnych środków dydaktycznych. Projektowały procedury badawcze dotyczące testowania środka w praktyce edukacyjnej. Korzystały ze wsparcia ekspertów w zakresie badań naukowych, design thinking, marketingu oraz komercjalizacji produktu. Niezwykle ważne było też spotkanie z praktykami reprezentującymi innowacyjne przedszkola i szkoły w Warszawie.