Szkolenie BHP

Szkolenie BHP będzie dostępne na stronie https://kampus.come.uw.edu.pl/

Test można będzie rozwiązać w terminach:

16.11.2020-14.02.2021 lub 26.02.2021-07.04.2021.

Materiały dydaktyczne niezbędne do odbycia szkolenia udostępniono bez ograniczenia czasowego w formie czterech modułów. Szkolenie kończy test składający się z 26 pytań zamkniętych.

Studenci, którzy zaliczyli kurs BHP na innym kierunku studiów w okresie czterech lat będą mieli uznane zaliczenie. Jeśli szkolenie odbyło się w UW, wystarczy podpiąć to szkolenie pod obecny kierunek studiów. W innym przypadku należy napisać podanie i dołączyć dokument poświadczający zaliczenie BHP na innej Uczelni (scan z suplementu).

Wszyscy studenci studiów pierwszego stopnia i jednolitych są uprawnieni do kursu. Studenci studiów drugiego stopnia, którzy nie mają ważnego kursu muszą napisać prośbę o uprawnienie na adres: studia stacjonarne-a.skowronska@uw.edu.pl, studia niestacjonarne: a.szewczyk.uw.edu.pl

Anna Szewczyk

Kierownik Sekcji Dydaktycznej