Seminaria – Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych UW

Szanowni Państwo,

W imieniu dr hab. Agnieszki Olechnickiej – Dyrektorki EUROREG (Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych UW) oraz Profesora Grzegorza Gorzelaka – Kierownika Katedry UNESCO Trwałego Rozwoju, serdecznie zapraszam Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji czwartkowych seminariów naszego instytutu.
Program spotkań zaplanowanych w semestrze letnim 2019/2020 znajdziecie Państwo na stronie naszego instytutu pod adresem: http://www.euroreg.uw.edu.pl/pl/seminaria

Przypominam, że udział w seminariach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Tradycja czwartkowych seminariów EUROREG sięga połowy lat 1970. Pod szyldem EUROREG są one prowadzone od początku jego istnienia, czyli od 1991 r. W obecnej formie seminaria są efektem współpracy trzech instytucji: EUROREG, Polskiej Sekcji Regional Studies Association oraz Katedry UNESCO Trwałego Rozwoju.
Seminaria odbywają się w godzinach 10.00-12.00 w sali im. J. Brudzińskiego w Pałacu Kazimierzowskim (Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego). Ich odbiorcami są zarówno nasi studenci, jak i pracownicy naukowi, administracyjni, działacze samorządowi, dziennikarze – osoby zainteresowane szeroko pojętym rozwojem regionalnym.

Zapraszamy!