Konferencja z cyklu “Kultura czytelnicza młodego pokolenia”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji międzynarodowej konferencji z cyklu “Kultura czytelnicza młodego pokolenia”, która odbędzie się w dniu 21 września 2020 r. w Łodzi.

Wydarzenie to, organizowane przez Katedrę Informatologii i Bibliologii Uniwersytetu Łódzkiego, Bibliotekę Uniwersytetu Łódzkiego, Muzeum Miasta Łodzi oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Okręg Łódzki, co dwa lata gromadzi teoretyków, praktyków i ekspertów zainteresowanych rolą mediów w życiu dziecka.

Szczegółowe informacje dostępne są w zaproszeniu, zachęcamy też do skorzystania ze strony internetowej Konferencji: http://konfkbin.uni.lodz.pl/.

Z wyrazami szacunku,

dr Agata Walczak-Niewiadomska

Komitet Organizacyjny

VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Kultura czytelnicza młodego pokolenia”