IV Konferencja Edukacja Przygodą przeniesiona

Szanowni Państwo,

po długich dyskusjach, rozważaniach i poszukiwaniach możliwych rozwiązań, z przykrością informujemy, że IV Konferencja Edukacja Przygodą w dniach 20-23 maja 2020 zostaje przeniesiona na inny termin.

Czekamy na rozwój sytuacji epidemiologicznej w Europie, gdy tylko się wyklaruje wrócimy do Państwa z informacjami.
Ważne jest dla nas jasne zakomunikowanie, że nie porzucamy pomysłu zorganizowania konferencji. Wykorzystamy obecny czas do rozwinięcia tego, co już wypracowaliśmy. Dołożymy wszelkich starań, by IV Konferencja “2.0.”, która z pewnością finalnie dojdzie do skutku, była dla Państwa jak najbardziej atrakcyjna, intrygująca i rozwojowa.
Dziękujemy za zainteresowanie i gotowość do wzięcia udziału i współtworzenia z nami tego niepowtarzalnego wydarzenia. Kiedy tylko będzie to możliwe, wrócimy do Państwa z informacją o nowym terminie konferencji.
dr Ewa Palamer-Kabacińska

Zakład Badań nad Środowiskami Wychowawczymi