Konferencja Student Engagement – Recognition and Inclusion Tools

W imieniu międzynarodowego konsorcjum projektowego “European STudent Engagement Project (European STEP)” jako Uniwersytet Warszawski serdecznie zapraszamy na konferencję Student Engagement – Recognition and Inclusion Tools, która odbędzie się 23 kwietnia br. w formie online. Do udziału zachęcamy studentów i studentki, pracowników i pracowniczki uczelni oraz przedstawicieli i przedstawicielki organizacji i instytucji zainteresowanych tematyką wspierania i rozwijania różnych form zaangażowania studenckiego.

Podczas wydarzenia poruszone zostaną tematy, takie jak:

• Zaangażowanie studenckie w czasie pandemii.
  • Komunikacja i promocja różnych form zaangażowania studenckiego.
  • Uznawanie zaangażowania studenckiego z perspektywy instytucji szkolnictwa wyższego oraz krajów Unii Europejskiej.
  • Narzędzia i dobre praktyki formalnego uznawania zaangażowania studenckiego oraz wspierania różnych form aktywności pozaakademickiej na europejskich uczelniach.
  • Zaangażowanie studenckie jako narzędzie wzmacniania różnorodności w społeczności akademickiej.
  • Szeroki zakres kompetencji i umiejętności rozwijanych przez studentów i studentki poprzez zaangażowanie w aktywności pozaakademickie.

Materiały prasowe

Wydarzenie prowadzone będzie w języku angielskim.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: https://wolontariat.uw.edu.pl/mpe2021/

Zgłoszenia udziału przyjmujemy do 18 kwietnia.

Jednocześnie prosimy o przekazanie informacji o wydarzeniu współpracownikom i współpracowniczkom, studentom i studentkom oraz innym osobom, które mogą być zainteresowane powyższymi tematami.

W załączniku przesyłamy również materiały promocyjne.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką wydarzenia:

Katarzyna Kucharska, km.kucharska[at]uw.edu.pl

Z serdecznymi pozdrowieniami