Informacja Wydziałowej Komisji Wyborczej

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Senatu UW przez Uczelnianą Komisję Wyborczą podjęta została w dniu 21 września 2021 r. Uchwała nr 70 UKW (zob. Monitor UW poz. 227) w sprawie ustalenia terminarza czynności wyborczych w wyborach uzupełniających.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie ukw uw [LINK]

Można tam zapoznać się z treścią przedmiotowej Uchwały UKW oraz pobrać niezbędne wzory dokumentów.

Termin zgłaszania kandydatów do UKW na przedstawiciela do Senatu pozostałych pracowników Uniwersytetu z grupy nauczycieli akademickich upływa w dniu 25 października 2021 r.

Wydziałowej Komisji Wyborczej
Krzysztof Pierścieniak