ogłoszenie o pracę

Ośrodek Wychowawczo-Profilaktyczny MICHAEL poszukuje osoby na stanowisko

WYCHOWAWCA W ŚWIETLICY DZIENNEJ DLA DZIECI

Wymagane wykształcenie:

wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą.

Godziny pracy:                   13.00-19.00 od poniedziałku do piątku.

Forma zatrudnienia:        umowa o pracę w wymiarze 3/4 etatu.

Miejsce pracy:                   ul. Ks. Br. Markiewicza 1, 01-493 Warszawa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: owpmichael@gmail.com

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.”

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY – Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Wychowawczo-Profilaktyczny Michael w Warszawie, ul. Ks. Br. Markiewicza 1, 01-493 Warszawa.
  2. Kontakt z Administratorem, tel. 22 8610278, e-mail: owpmichael@gmail.com
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej rekrutacji na podstawie Kodeksu pracy.
  4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Administrator.
  5. Posiada Pani/Pan prawo wglądu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ochronnych danych osobowych.
  7. Podanie przez Pani/Pana danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem pracy jest obowiązkowe i niezbędne do przeprowadzenia tej rekrutacji, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
  8. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
  9. Administrator nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Dane kontaktowe:

Ośrodek Wychowawczo-Profilaktyczny MICHAEL  e-mail: owpmichael@gmail.com

[embeddoc url=”https://www.pedagog.uw.edu.pl/wp-content/uploads/2022/02/ogloszenie-wychowawca-dzieci.docx” viewer=”microsoft”]