DNI ADAPTACYJNE I ROZKŁADY ZAJĘĆ – STUDIA STACJONARNE

Szanowni Państwo,

proszę zapoznać się z harmonogramem obowiązkowych dni adaptacyjnych dla I roku studiów. W poniższym materiale znajdują się linki do ważnych dokumentów, z którymi należy się zapoznać, zwłaszcza z Regulaminem studiów.  Są tu również informacje o rejestracji na zajęcia w tym na lektoraty, w-f i zajęcia ogólnouniwersyteckie (rejestracje żetonowe). Rejestracja na zajęcia wydziałowe rozpocznie się dopiero po pierwszym dniu adaptacyjnym, gdyż do prawidłowej rejestracji niezbędna jest znajomość programów i planów.

DNI ADAPTACYJNE, STUDIA STACJONARNE I STOPNIA

DNI ADAPTACYJNE, STUDIA STACJONARNE JEDNOLITE

ROZKŁAD ZAJĘĆ, STUDIA STACJONARNE I STOPNIA

ROZKŁAD ZAJĘĆ, STUDIA STACJONARNE JEDNOLITE – KIERUNEK PED.PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA