Zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty dla osób, które systematycznie wspierają/wspierały osoby uciekające przed wojną w Ukrainie.
Celem warsztatów będzie zwiększenie umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami związanymi z pomocą osobom uchodźczym oraz wzrost kompetencji międzykulturowych. Stworzymy na nich przestrzeń do podzielenia się swoimi doświadczeniami i trudnościami, zastanowimy się nad tym, jak im zaradzić oraz jak zadbać o siebie oraz wspólnie opracujemy listę dobrych praktyk. Warsztaty realizowane są w ramach projektu badawczego “Prywatne przyjmowanie i wspieranie uchodźców z Ukrainy”
KIEDY I GDZIE?
Warsztat będzie trwać 3 godziny. Terminy DO WYBORU:
8.11 (wtorek) w godz. 18:00-20:30 (warsztat online)
16.11 (środa) w godz. 18:00-20.30 (warsztat online)
18.11 (piątek) w godz. 17:30-20:30
19.11 (sobota) w godz. 11:00-14:00

Spotkamy się na Wydziale Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Karowej 18 (okolice Pałacu Prezydenckiego) lub online (w zależności od wybranej przez uczestników opcji).
JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy poprzez formularz zgłoszenia:
https://docs.google.com/…/1 FAIp QLS fVkk 5 qiK…/viewform…
O zakwalifikowaniu się na warsztat powiadomimy najpóźniej na 5 dni przed jego rozpoczęciem.
Aby warsztat mógł się odbyć potrzebna jest grupa min. 4 osób zapraszajcie więc osoby znajome.
DLA KOGO?
Warsztaty są przeznaczone są dla osób  które mają doświadczenie we wspieraniu osób uciekających z Ukrainy: zarówno tych, które prywatnie wspierały (przynajmniej przez 3 miesiące) lub nadal wspierają takie osoby.
Z KIM?
Warsztaty poprowadzą doświadczone trenerki i badaczki: dr hab. Aleksandra Grzymała- Kazłowska, prof. UW, dr Joanna Grzymała-Moszczyńska, dr Marta Jadwiga Pietrusińska, mgr. Patrycja Ziółkowska
Więcej informacji warsztatach można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku