Konferencja – „Nowe technologie – edukacja – kariera – emocje w obliczu zachodzących zmian”

Szanowni Państwo,

Sekcja Andragogiczna Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów serdecznie zaprasza studentów, doktorantów, doktorów na XVII Toruńską Pedagogiczną Konferencję Studencką (PKS) pt. „Nowe technologie – edukacja – kariera – emocje w obliczu zachodzących zmian”, która odbędzie się 28 maja 2024 r. o godz. 10.00 w Instytucie Nauk Pedagogicznych Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Zapraszamy do przesyłania abstraktów w obrębie trzech obszarów tematycznych:

1. Współczesne możliwości i wyzwania w edukacji
  2. Planowanie i realizacja ścieżki kariery w nowej rzeczywistości
  3. Życie emocjonalne i społeczne w szybko zmieniającym się świecie

W celu aktywnego udziału w konferencji należy przesłać abstrakt wystąpienia do 7 maja 2024 r. za pośrednictwem oficjalnej strony konferencji www. pks.umk.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja ma charakter ogólnopolski. Wydajemy certyfikaty za czynny udział.

W załączniku przesyłamy komunikat konferencji ze szczegółowymi informacjami.

Serdecznie zapraszamy!

Komitet organizacyjny XVII PKS-u

dr Anna Kławsiuć-Zduńczyk

kierownik naukowy, koordynator konferencji Instytut Nauk Pedagogicznych Wydział Filozofii i Nauk Społecznych Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu